Jak zamówić ?

najczęściej zadawane pytania

Jaką folie zastosować na samochód? Korzystając z naszego już ponad 20-letniego doświadczenia folie dobieramy stosownie do wymagań projektowych. Każdą aplikacje opracowujemy pod kątem projektu i doboru materiału tak aby jak najdłużej spełniała swoją funkcje i utrzymywała nasycenie koloru. I tak np. nie ma potrzeby stosowania drogiej folii wylewanej na proste powierzchnie bez przetłoczeń.

Gdzie będzie oklejany mój samochód? Wszystkie samochody staramy się oklejać w siedzibie naszej firmy gdzie mamy idealne do tego warunki. Oczywiście jeśli sytuacja wymaga dojazdu – nie ma problemu !

Ile trwa oklejanie? Proste oznaczenia i projekty staramy się wykonywać od ręki, grafika reklamowa – z reguły 1 dzień do 8 godzin. Skomplikowane grafiki całych samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów do 2 dni. Zmiany koloru – 3-4 dni

Czy auto musi byś czyste? Tak, najlepiej przejechać przez myjnie automatyczną z pierwszym programem bez wosków i środków nabłyszczających. Duże auta trzeba umyć karcherem z opcją mycia bezdotykowego.

Czy przy zrywaniu folia może odejść z lakierem? Fabryczne powłoki lakiernicze nie odchodzą z folią. W przypadku gdy oklejana powierzchnia nadwozia miała jakąś historię naprawczą jest taka możliwość.

Czy wydruk UV rozpuszcza się przy klejeniu lub lakierowaniu? Tak należy użyć rekomendowanych środków.

Skąd mam wziąć zdjęcie do projektu ? Zdjęcia z reguł kupujemy na portalu www.fotolia.pl

Szybka wycena
+48 22 233 10 17
Formularz Kontaktowy
close icon