O nas

Trangor rok założenia 1994

Firma Trangor powstała jako mała jednoosobowa działalność usługowa produkująca tablice reklamowe. Z biegiem lat zaczęliśmy rozwijać swoje umiejętności w stronę reklamy samochodowej i wydruków wielkoformatowych. Zawsze stawialiśmy na jakość i solidność oferowanych usług. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zgranym zespołem ludzi dla których reklama to nie tylko praca i źródło dochodu. My to po prostu lubimy !

Trangor to nowoczesna, prężnie rozwijająca się, a jednocześnie posiadająca solidne 20 letnie doświadczenie w oklejaniu samochodów firma, która doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Jako lider branży car wrappingu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających.

Fundamentem naszej działalności jest szeroko rozumiana reklama na samochodach oraz druk wielkoformatowy oferowany głównie na terenie Warszawy i okolic.

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo:

Od początku naszego istnienia stawiamy na jakość i solidność wykonywanych usług. Współpracujemy z największymi od M-B, poprzez Scania, Iveco, Renault, na Volvo kończąc. Nakleiliśmy 2,5km folii w 3 dni ! Na swoim koncie mamy też oklejanie autokarów dla kampanii wyborczych obecnego Prezydenta i Premiera RP. Możemy śmiało powiedzieć, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy, dyplomowani specjaliści od aplikacji folii. Reklama jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim ogromną pasją, w którą wkładamy całe nasze serce.

Szybka wycena
+48 22 233 10 17
Formularz Kontaktowy
close icon